Katalog Firm

Zbieranie deszczówki jako sposób na podtopienia ogrodu

Zobacz, jak zbiorniki na deszczówkę przeciwdziałają podtopieniom. Może staną się dla Ciebie ciekawą alternatywą, która ochroni Cię w przyszłości.

Sprzedaż firmy - najważniejsze informacje

Decyzja o sprzedaży firmy jest jednym z ważniejszych kroków w życiu. Tworząc ten artykuł chcieliśmy pomóc Ci w podjęciu tej jakże trudnej decyzji i przygotowaliśmy kilka punktów, o których powinieneś pamiętać.

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Emilia Fabisiak

Szukasz tłumacza języka szwedzkiego? I to takiego, który potrafi robić to na najwyższym poziomie? Właśnie go znalazłeś! Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne od wielu lat i znam swoją dziedzinę od podszewki. Masz ochotę poznać więcej szczegółów? Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

Ubranka włoskie dla dzieci

Jeśli zależy nam na kupnie dobrej jakości ubrań, które jednocześnie będą stylowe i zawsze uniwersalne, postawmy na modę włoską. Kobiety na całym świecie wybierają stylowe i zawsze bardzo kobiece sukienki i tuniki włoskich marek i zarówno panie jak i panowie chętnie wybierają solidne, mocne obuwie włoskie cechujące się wysoką jakością wykonania i zawsze stylowym designem.

10 rzeczy o Cavie

Cava to odpowiedź Katalończyków na szampana. Podobnie jak oni, jest ona buntownicza i ekscentryczna. Mówi się, że wszyscy kochają to wesołe, hiszpańskie, musujące wino.10 faktów o tym specyficznym trunku

Hotel z widokiem na morze

Miejsca pełne luksusu, zarezerwowane tylko dla konkretnej grupy społecznej, cechuje ich ogromny przepych i to, że są bardzo drogie. Stać na nie tylko najbogatszych i tych najbardziej wymagających, a nimi są zazwyczaj gwiazdy wielkiego ekranu, które zjeżdżają się przy okazji uroczystości, imprez, premier filmowych, festiwali czy rocznic.

Podróże

Na świecie istnieje wiele miejsc, które warto odwiedzić. Wiele z nich – dziewicze, nieodkryte lądy, zaskoczyłyby swoją naturalnością i brakiem ingerencji człowieka w naturę. Podróże kształcą i jest to prawdą, nie tylko ze względu na powszechne powiedzenie. Podróże kształcą, gdyż dostarczają wielu wrażeń, doświadczeń, są pełne sytuacji, których człowiek nie dostrzega każdego dnia.

Cygarowe eldorado

Kilkaset gatunków cygar, cygaretek i papierosów, humidory z ponad tysiąc złotych i... ogromna pasja. Tak wygląda jedna z najlepszych trafik w Polsce

Kierunek Design

Który z materiałów, według Pana, najwierniej oddaje przekaz wyobraźni przestrzennej? A który z nich ma największe możliwości? W swoich pracach myślę o kontekście, w którym zaistnieje mój produkt, w wyobraźni umieszczam go w przestrzeni, w której znakomicie zafunkcjonuje w postaci mocnego akcentu, czy też zniknie wkraczając w sferę intymną użytkownika.

Pogranicze w ogniu

Za wygłoszenie w Peru opinii, że pisco jest chilijskie, można zginąć. Za przeciwne stwierdzenie w chilijskiej dolinie Elqui można porządnie zarobić w zęby. Wojna o pisco trwa i ma się nadzwyczaj dobrze. Może trwać jeszcze stulecia, bo jest nierozwiązywalna. Nie ma natomiast żadnego znaczenia dla patrzących z boku fachowców. Chile już dawno wygrało spór. I nie pomoże tu nawet wstawiennictwo Fidela Castro i Hugo Chaveza.