Rozrywka

Jak dobrać idealną karmę dla psa?

Właściciele czworonogów mogą mieć problem z wyborem najlepszej karmy gotowej dla swojego przyjaciela, ponieważ obecnie dostępnych jest wiele różnych jej rodzajów. Sięgamy po nową karmę z wielu powodów – m.in. ze względu na wiek psa, jego masę ciała, stan fizjologiczny, choroby lub gdy widzimy, że wcześniej kupiony pokarm naszemu pupilowi nie służy.

Japoński masaż twarzy Kobido

Japońskie techniki masażu opierają się zarówno na niwelowaniu, jak i zapobieganiu wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Japoński lifting twarzy to technika masażu polegająca na odpowiednim dobieraniu sił tarcia i nacisku, które oddziałują relaksująco, oczyszczająco i równoważąco. Ma wpływ na poprawę ogólnego stanu zdrowia, czego efektem jest także przywrócenie naturalnego blasku i piękna skórze. Działa odprężająco i relaksująco zarówno na ciało, jak i umysł.

„Hopeless” Colleen Hoover

Po książkę tą sięgnęłam po wysłuchaniu horałów na jej cześć przez booktuberki oraz po przeczytaniu recenzji na LC. Po jej przeczytaniu, jej wysoka ocena na LC 8,5/10 przestaje dziwić. Osobiście dałam jej 9/10 co u mnie zdarza się niezwykle rzadko.

50 twarzy Zdzicha

Przeczytałam ostatnio bardzo krótki ale bardzo treściwy artykuł – Dlaczego „50 Twarzy Greya” bije rekordy popularności wśród kobiet, a faceci są znudzeni?”.

„Minimalizm” Leo Babauta

Minimalizm to sposób na ucieczkę od nadmiaru, jakim żyje dzisiejszy świat: konsumpcjonizmu, przedmiotów materialnych, bałaganu, obowiązków, dystrakcji, hałasu, a nawet długów. Jest sposobem na powstrzymanie się od tego, co nie jest w życiu prawdziwie istotne, po to, by można było skupić się na tym, co dla nas ważne, co nadaje naszemu życiu sens i czyni nas szczęśliwymi.

„Awaria małżeńska” – N.Socha i M.Witkiewicz

Zanim zatopię się w kolejnej lekturze i zabiorę swoje cztery litery na tydzień do Londynu, muszę napisać kilka słów o „Awarii małżeńskiej” . Już dawno o niej słyszałam, a kiedy udało mi się ją zdobyć praktycznie natychmiast zasiadłam do lektury.

„Beksińscy. Portret podwójny” – Magdalena Grzebałkowska

To jest książka której się bałam, a która niewątpliwie poczyniona została z wielkim rozmachem. Nawet nie wiem od czego zacząć, zacznę więc od wydania ?? Książka występuje w twardej oprawie co jest oczywiste, biorąc pod uwagę jej gabaryty. Zdziwiłabym się wręcz gdyby było inaczej.

„Igrzyska śmierci” – Susanne Collin

Okładka trylogii miażdży, zatem wstawiam ją zamiast oryginalnej, pierwotnej części pierwszej, choć tamta też jest ok. Dla porównania będzie tutaj pełno okładek ;). Wiem, wiem, bystrzak ze mnie – kiedy już cały Internet huczy od recenzji i praktycznie zekranizowali cała trylogię, oto ja zabrałam się za czytanie i będę recenzować. Ano będę. Musiałam na własnej skórze sprawdzić czy to pianie z zachwytu to prawda.

„Szukając Kopciuszka”, czyli trzecia część cyklu, która bije na głowę swoje poprzedniczki

Cała książkowa blogosfera zachwyciła się „Hopeless” i rzecz jasna, jej kontynuacją, czyli „Losing hope” i „Szukając kopciuszka”.