Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Emilia Fabisiak

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego Emilia Fabisiak

Szukasz tłumacza języka szwedzkiego? I to takiego, który potrafi robić to na najwyższym poziomie? Właśnie go znalazłeś! Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne od wielu lat i znam swoją dziedzinę od podszewki. Masz ochotę poznać więcej szczegółów? Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

Od trzech dekad działam w swojej branży. Ukończyłam UJ. Z powodzeniem tłumaczę dokumenty sądowe oraz finansowe, umowy i sprawozdania. Praktycznie do tej pory przetłumaczyłam jedenaście książek takich pisarzy, jak: Inga-Britta Sundqvist, Herman Lindqvist czy Peter Stjernström.
Moje kompetencje i zróżnicowane doświadczenie sprawiły, iż stałam się tłumaczką Ewy Kopacz i prezydenta A. Dudy w czasie politycznego spotkania w Skandynawii. Praca tłumacza jest dla mnie wspaniałym wyzwaniem.
Moim celem jest dobra jakość usług oraz punktualność. Pomagam przedsiębiorstwom i wielkim instytucjom, a także klientom prywatnym. Osobiście kieruję swoim biurem i  realizuję konkretne zamówienia. Podejmuję się wyłącznie tych zleceń, które  na 100% zrealizuję dobrze. Dobrze znam się na takich dziedzinach, jak: ekologia, biznes i produkcja. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe oraz symultaniczne, jak również translacje szwedzkich aktów notarialnych.
Gwarantuję zleceniodawcom uczciwość. Zanim zacznę wykonywać zadanie, ustalam dokładny termin realizacji zamówienia, a później go dotrzymuję. Możesz być pewien, że w mojej firmie przetłumaczony tekst dostaniesz odpowiednio szybko. Co więcej, zapewniam korzystną cenę w stosunku do jakości.
Ze względu na fakt, że nieustannie się rozwijam oraz mam kontakt ze Szwedami, bez problemu dopasowuję swój szwedzki do indywidualnego zlecenia.
W zależności od rodzaju zlecenia wyceniam całość na podstawie liczby znaków bądź też bloków rozliczeniowych, przy czym jeden trwa trzy lub cztery godziny. Jeśli zamierzasz otrzymać dokładną ofertę, zadzwoń. Zapraszam do współpracy.
https://bts-biuro.pl/

 


Powiązane artykuły